Gizlilik Bildirimi

GİZLİLİK POLİTİKASI ( ideaelektrik.com.tr)

ideaelektrik.com.tr  olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

1-E-Bülten Üyeliği

2-İletişim sayfası

3-Facebook Sayfamız

4-Twitter Hesabımız

5-Google PlusYorum Alanı

1-Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan e-bülten üyeliği bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, bülten alanı dışında sizinle iletişim kurma gereğidir. 

2-İletişim Sayfası:Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır. 

3,4,5 -Sosyal Ağlar ve Paylaşım:

ideaelektrik.com.tr'de kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada ideaelektrik.com.tr  olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri :

Google Plus Gizlilik Sözleşmesi

Twitter Gizlilik Sözleşmesi

Facebook Gizlilik Sözleşmesi